O nas

Człowiek w centrum uwagi


Połączyliśmy naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby oferować kompleksowe usługi konsultacyjne i doradcze

Nasz zespół

Wojciech Tyburski

Psycholog | Trener

Jestem absolwentem Instytutu Psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiadam certyfikat Terapeuty Środowiskowego dzieci i młodzieży. Ukończyłem Szkołę Trenerów Progress w Lublinie. Mam doświadczenie zarówno w pracy z młodzieżą jak i dorosłymi.

Regularnie prowadzę szkolenia i warsztaty  psychoedukacyjne dla nauczycieli i rodziców i uczniów.

Prowadzę indywidualne poradnictwo oraz diagnozę funkcjonalną dla młodzieży w warszawskiej poradni psychologicznej świadczącej usługi w ramach NFZ.

Jestem autorem cyklu autorskich warsztatów psychologicznych:

  • warsztaty dla osób niepełnosprawnych mające na celu budowanie poczucia własnej wartości i aktywizację zawodową (“Potrzebni i aktywni zawodowo pomimo barier”).
  • warsztaty dla seniorów mające na celu budowanie poczucia sensu życia i powiększenie sieci wsparcia społecznego (“Życie pełne znaczenia. Warsztaty wsparcia dla seniorów”)

Diagnozuję inteligencję testem Stanforda-Bineta.

Współprowadziłem grupy terapeutyczne dla osób uzależnionych w Centrum Odwykowym SPOZ w Warszawie.

Uczestniczę w szkoleniach i konferencjach, aby poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności zawodowe.

Moja praca i zainteresowania krążą również wokół psychologii organizacji.

Dariusz Gołębiowski

Ekspert Cyberbezpieczeńswa i RODO | Programista

Jestem programistą i doradcą specjalizującym się w cyberbezpieczeństwie, zastosowaniach Sztucznej Inteligencji oraz przepisach RODO.

Napisałem kilka książek poświęconych nauce programowania, cyberbezpieczeństwu oraz AI. Od wielu lat prowadzę szkolenia i doradzam zarówno sektorowi publicznemu, w tym urzędom, szkołom i uczelniom wyższym, jak i przedsiębiorstwom prywatnym.

Moje doświadczenie pozwala mi na skuteczne łączenie teorii z praktycznym zastosowaniem technologii w różnych aspektach działalności organizacji.

Patryk Stencel

Dietetyk | Trener personalny

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku wychowanie - fizyczne. Certyfikowanym trenerem personalnym oraz dietetykiem. Aktualnie kończę studia magisterskie na kierunku dietetyka.

Mam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

Regularnie prowadzę treningi personalne w siłowni oraz prowadzę podopiecznych dietetycznie.

Paweł Jagusz

Mentor | Arteterapeuta | Pedagog

Jestem pedagogiem i absolwentem resocjalizacji z 30 letnim doświadczeniem. Moja praca obejmuje zarówno indywidualne sesje, jak i prowadzenie grup rozwojowo- terapeutycznych. Mam doświadczenie pracy w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. W swojej pracy wykorzystuje elementy arteterapii, pracy z ciałem oraz bycia w naturze.

Pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Moimi pasjami są malarstwo, muzyka oraz bieganie. Do tej pory z sukcesem przebiegłem kilka ultramaratonów.

Jacek Bałchan

Doradca ds. szkoleń 

Współtworzę zespół Centrum Invictus od początku jego istnienia.

Odpowiadam za rozpoznanie potrzeb i pomoc w wyborze odpowiednich szkoleń oraz warsztatów dla nauczycieli, rodziców i uczniów. Największą satysfakcję dają mi zadowoleni klienci, z którymi buduję pozytywną relację.

Wierzę, że ciągłe uczenie się i rozwój są kluczem do sukcesu zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Poza pracą, moją wielką pasją jest muzyka, a zwłaszcza gra na pianinie.

Daniel Dycha

Doradca ds. szkoleń 

Podobno mam analityczny umysł. To daje mi unikalną perspektywę na potrzeby naszych klientów i pomaga mi w dostarczaniu najlepszych rozwiązań szkoleniowych.

Prywatnie jestem szczęśliwym tatą 10-letniej córki, która nieustannie inspiruje mnie do rozwoju i nauki. Wierzę, że inwestowanie w wiedzę to klucz do sukcesu, zarówno zawodowego, jak i osobistego.

O nas

"Invictus" to łacińskie słowo oznaczające "niepokonany". Nazwa naszego centrum nawiązuje do słynnego wiersza Williama Ernesta Henleya, w którym autor wyraża głęboką determinację i niezłomność w obliczu przeciwności losu. W jednym z fragmentów czytamy:

"Bo swego losu jestem Panem
I kapitanem duszy swojej"

To przesłanie jest dla nas fundamentem i wyznacznikiem w pracy z naszymi klientami.

Wierzymy, że każdy człowiek posiada wewnętrzną siłę, by stawić czoła wyzwaniom życiowym.