Poznasz praktyczne techniki pomagające radzić sobie ze stresem.
2024-04-06
Zgrana klasa: Jak kształtować skuteczną współpracę i wzajemny szacunek w klasie?
2024-04-06

Przemoc rówieśnicza w szkole i cyberprzestrzeni: diagnoza, profilaktyka i interwencja z wykorzystaniem skutecznych metod.

Przemoc rówieśnicza w szkole jest poważnym problemem, przybierającym formy werbalnej agresji, psychicznego zastraszania, ośmieszania w Internecie oraz fizycznych ataków.

Takie formy przemocy często bywają niezauważone, ukryte w codziennych interakcjach uczniów. Ma to negatywny wpływ na rozwój emocjonalny i społeczny młodych ofiar. Szkoły i nauczyciele stoją przed wyzwaniem nie tylko identyfikowania i reagowania na przypadki przemocy, ale także wdrażania strategii profilaktycznych, aby zapewnić bezpieczne środowisko edukacyjne. Rozwiązanie tego problemu wymaga świadomości i zaangażowania całej społeczności szkolnej.

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?
Zdobędziesz dogłębną wiedzę nt. współczesnych form przemocy rówieśniczej, co pomoże Ci lepiej rozpoznać i zrozumieć to zjawisko w środowisku szkolnym.
Nauczymy Cię jak reagować na przypadki przemocy tak aby minimalizować negatywne skutki dla uczniów i społeczności szkolnej.
Otrzymasz praktyczne strategie i techniki, które można zastosować w celu zapobiegania przemocy rówieśniczej.
Rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne co pomoże Ci budować zaufanie i otwartość w relacji z uczniami.
Metody szkoleniowe:
wykład, ćwiczenia szkoleniowe
(m.in. studium przypadku).
Czas trwania warsztatów:
180 min
Prowadzący:
mgr Edyta Kuś
dyrektor szkoły, pedagog
i szkoleniowiec z wieloletnim
doświadczeniem.

Do wyboru szkolenie w formie:

Online: 2290 zł
Stacjonarne: 2990 zł

W PAKIECIE 10% TANIEJ
Pakiet = warsztaty dla uczniów
+ szkolenie dla nauczycieli lub warsztaty
dla rodziców (realizowane w tym samym dniu).

Współpraca z nami w 5 krokach:

 • Krok 1Zgłoszenie i konsultacja:

  Po wypełnieniu krótkiego formularza kontaktowego (przycisk "zarezerwuj termin"), nasz doradca ds. szkoleń skontaktuje się z Państwem w ciągu 10 minut, aby poznać oczekiwania i potrzeby. Doradca będzie Państwa opiekunem kontaktowym przez cały czas współpracy.
 • Krok 2Potwierdzenie terminu i dane do umowy:

  Doradca konsultuje termin z trenerem i ustali termin dogodny dla obu stron. Następnie otrzymacie Państwo e-mail z potwierdzeniem terminu oraz krótki formularz do wpisania danych do umowy.
 • Krok 3Umowa:

  Na podstawie formularza doradca przygotuje umowę i prześle ją Państwu na wskazany wcześniej adres e-mail.
 • Krok 4Realizacja szkolenia:

  Trener poprowadzi szkolenie w ustalonym terminie. Na koniec uczestnicy otrzymają link do ankiety oceniającej poziom ich satysfakcji oraz jakość naszych usług.
 • Krok 5Faktura i certyfikaty:

  W ciągu jednego dnia roboczego po szkoleniu, prześlemy Państwu mail, w którym otrzymacie: fakturę, materiały szkoleniowe oraz imienne certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Przemoc rówieśnicza w szkole i cyberprzestrzeni: diagnoza, profilaktyka i interwencja z wykorzystaniem skutecznych metod.

  Wybierz rodzaj szkolenia

  Kiedy chcesz przeprowadzic szkolenie?