Wyjazdowe rady pedagogiczne

Na zamówienie szkoły zorganizujemy szkolenie wyjazdowe dla rady peda­gogicznej. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani połączeniem zdobywania wiedzy z integracją zespołu i wypoczynkiem, zapraszamy do kontaktu

Realizacja wyjazdowej rady pedagogicznej w 5 krokach:

 • Krok 1Poznanie Państwa potrzeb

  Zbierzemy od Państwa krótką ankietę dzięki, której poznamy Państwa potrzeby, liczbę uczestników i budżet jaki chcecie Państwo przeznaczyć na ten cel. Na podstawie ankiety nasz doradca ds. szkoleń zaproponuje konkretne miejsca, hotele i szkolenia.
 • Krok 2Wycena i dostosowanie oferty

  Przygotujemy szczegółową wycenę uwzględniającą wszystkie elementy programu. Jesteśmy otwarci na sugestie i modyfikacje, aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.
 • Krok 3Organizacja logistyczna:

  Po zatwierdzeniu oferty przejmujemy całą organizację logistyczną – od rezerwacji miejsca, przez koordynację transportu, po zapewnienie odpowiedniego wyżywienia i materiałów szkoleniowych.
 • Krok 4Realizacja wyjazdowego szkolenia

  Zapewniamy profesjonalną obsługę na miejscu, dzięki czemu każde szkolenie przebiega płynnie i efektywnie. Nasz zespół będzie wspierał Państwa na każdym etapie szkolenia, gwarantując wysoką jakość i zadowolenie uczestników.
 • Krok 5Informacja zwrotna

  Po zakończeniu szkolenia zbieramy opinie uczestników ponieważ naszym priorytetem jest Państwa zadowoleni oraz nieustanne udoskonalanie swoich usług.

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły i rozpocząć planowanie wyjątkowego szkolenia, które będzie nie tylko okazją do nauki, ale także czasem na zbudowanie silniejszych relacji w zespole.